oferta promocje kontakt cennik zasięg ProgresNet radiowy ProgresNet stacjonarny LTE ProgresNet światłowód ProgresNet mobilny LTE o firmie aktualności dlaczego ProgresNet dokumenty ProgresNet Julita Dudziuk ul. Strumykowa 6A/40 tel. 600 055 046 NIP 773 222 87 23 03-138 Warszawa

Stacjonarny dostęp do Internetu bez limitów. Do wyboru kilka prędkości przesyłu danych. Ograniczony zasięg.

Stacjonarny dostęp do Internetu. Do wyboru kilka pakietów danych. Prędkość ustalana dynamicznie w zależności od obciążenia nadajnika. Duży zasięg.

Mobilny dostęp do Internetu. Zasięg w większości miast w całej Polsce. Do wyboru kilka pakietów danych. Niski koszt uruchomienia usługi.

Światłowód umożliwia korzystanie z trzech głównych usług - szybkiego internetu, wysokiej jakości telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej.

Stacjonarny dostęp do Internetu. Do wyboru kilka pakietów danych. Prędkość ustalana dynamicznie w zależności od obciążenia nadajnika. Duży zasięg. Stacjonarny dostęp do Internetu w technologii LTE pozwala na uruchomienie w większości miejsc na obszarze, w którym świadczymy usługi. Prędkość dostępu ustalana jest dynamicznie w zależności od obciążenia nadajników. Cennik ProgresNet stacjonarny LTE Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem usługi ProgresNet LTE. Aktywacja i wykonanie instalacji antenowej dla usługi stacjonarnej LTE Firma 215 zł. Konsument 190 zł.
Nazwa pakietu Miesięczny pakiet
danych Miesięczny abonament LTE Mini bez limitu LTE Maxi bez limitu LTE Opti 10 GB 100 GB 50 GB 45 zł. 69 zł. 49 zł. Prędkość po przekroczeniu pakietu danych do 1 Mbps do 1 Mbps do 16 kbps