oferta promocje kontakt cennik zasięg ProgresNet radiowy ProgresNet stacjonarny LTE ProgresNet światłowód ProgresNet mobilny LTE o firmie aktualności dlaczego ProgresNet dokumenty ProgresNet Julita Dudziuk ul. Strumykowa 6A/40 tel. 600 055 046 NIP 773 222 87 23 03-138 Warszawa

Stacjonarny dostęp do Internetu bez limitów. Do wyboru kilka prędkości przesyłu danych. Ograniczony zasięg.

Stacjonarny dostęp do Internetu. Do wyboru kilka pakietów danych. Prędkość ustalana dynamicznie w zależności od obciążenia nadajnika. Duży zasięg.

Mobilny dostęp do Internetu. Zasięg w większości miast w całej Polsce. Do wyboru kilka pakietów danych. Niski koszt uruchomienia usługi.

Światłowód umożliwia korzystanie z trzech głównych usług - szybkiego internetu, wysokiej jakości telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej.

Nowe, niższe ceny! Od stycznia 2019 roku wchodzą nowe niższe ceny na usługi światłowodowe. Wtedy też zostaną rozesłane nowe książeczki opłat z niższą ceną. Dla nowych klientów cennik dostępny jest już teraz. Zachęcamy do korzystania. Usługi światłowodowe W pierwszej połowie 2018 roku rozpoczęliśmy świadczenie usług światłowodowych - szybkiego Internetu, wysokiej jakości cyfrowej Telewizji kablowej oraz telefonu stacjonarnego. Na początku usługa dostępna jest w wybranych budynkach w Nowym Mieście nad Pilicą. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. Zasięg ProgresNet LTE Doświadczenie ostatniego roku świadczenia usług ProgresNet LTE pokazuje, że w porównaniu z podobną usługą u konkurencji nasza ma znacznie większą szybkość oraz zasięg. W miejscach, w których operatorzy komórkowi nie są już w stanie świadczyć usług nasza usługa działa prawidłowo. Zachęcamy do korzystania. Od stycznia 2017 szybciej! Od 1 stycznia 2017 roku wchodzi nowy cennik. Prędkości Internetu radiowego będą do 2,5 raza większe niż w poprzednim roku. Klienci w ramach pakietów, 
na które podpisali umowę otrzymają odpowiednio wyższe prędkości. Zachęcamy do korzystania z Internetu!